• Rainbow High Hair Studio i lalka Amaya Raine 5w1 MGA

Symbol: 569329E7C
Brak towaru
134.86
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Paczkomaty InPost 20
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Według legendy na końcu każdej tęczy znajduje się skarb. Prawda jest jednak jeszcze bardziej fascynująca. Tylko garstka wybranek, niebojących się odważnego wizerunku, może kroczyć tęczą do Rainbow High™ - szkoły mody, w której wszyscy uczą się jak eksponować swoje prawdziwe barwy.

W studiu fryzjerskim Rainbow High™ Hair Studio! 5-in-1 Hair Play możesz tworzyć efektowne tęczowe fryzury dla siebie i dla swoich lalek. Zestaw zawiera kremy koloryzujące do włosów, żel z brokatem, kredę koloryzującą ombré, akcesoria do stylizacji włosów - dla ciebie i dla twojej lali. Zestaw zawiera wyjątkową lalkę Amaya Raine™. Jej cudowne, wyjątkowo długie platynowe włosy mają srebrne akcenty - idealne do przeprowadzenia tęczowej metamorfozy. Pod spodem również skrywają się tęczowe włosy. Amaya ubrana jest w szykowne tęczowe ubranko z uroczym topem i spódniczką, półprzeźroczystą kurtką, gwiazdeczkowymi kolczykami i przykuwającymi wzrok butami. Nadaj barwę jej włosom, następnie wypłucz włosy, aby nadać im nowy wygląd. Zawarte w zestawie kosmetyki nadają się do koloryzacji włosów dzieci. WSKAZÓWKA: po pierwszym rozpakowaniu lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel, po czym pozostaw do wyschnięcia. Lalka będzie wówczas gotowa na tęczową metamorfozę.

Cechy i charakterystyka:

  • - Zabawa w stylizację włosów na 5 sposobów: kolorowe kremy do włosów, brokat, kreda koloryzująca Ombré oraz akcesoria do włosów dla ciebie i dla twojej lali.
  • - Stwórz cudowną tęczową fryzurę dla siebie i dla swojej lalki.
  • - Zestaw zawiera wyjątkową lalkę - Amaya Raine™. Pod niesamowicie długimi pasmami platynowych włosów ze srebrnymi akcentami kryje się tęcza kolorów. Lalka jest ubrana w tęczowe ubranko z uroczym topem, spódniczką i półprzeźroczystą kurtką. Nosi gwiazdeczkowe kolczyki i przykuwające wzrok buty.
  • - Możesz nadać barwę jej włosom - równie łatwo możesz zmyć kolor, tworząc co raz to nowe stylizacje. W ten sam sposób możesz ufarbować swoje włosy!
  • - WSKAZÓWKA: po pierwszym rozpakowaniu lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel, po czym pozostaw do wyschnięcia. Lalka będzie wówczas gotowa na tęczową metamorfozę.
  • - Zestaw zawiera lalkę modnisię z ruchomymi kończynami, ubranko, parę butów, parę kolczyków, 4 kremy koloryzujące do włosów, żel do włosów z brokatem, kredę koloryzującą ombré, szczotkę do włosów, 5 spinek do włosów i podstawkę na lalkę.

Wiek od 3 lat
Wymiary opakowania 8 x 36 x 31 (cm)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie