New Parts Seweryn Majewski Warszawa
  • Simba Wóz Strażacki Jupiter Strażak Sam Nowa wersja 2.0 Simba

Symbol: 9251036
Brak towaru
164.19
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon

Wyposażenie i cechy:

-Zestaw zawiera Wóz strażacki o długości 28 cm wraz z dwoma figurkami strażaków, wąż gaśniczy, gaśnica, trzy słupki drogowe, apteczkę, łopatę, młot, siekierę, kask oraz dwie krótkofalówki i megafon.

-Dodatkowo wzbogacony o efekty dźwiękowe i świetlne.

-Pojazd ten został wyposażony w sześć, ruchomych kółek dzięki którym może on bez problemu poruszać się po powierzchniach płaskich

-Posiada otwierane drzwi kabiny kierowcy, otwierane boczne, szare drzwiczki, za którymi ukryte są schowki na akcesoria i rozwijany, czarny wąż strażacki, a także rozkładany żółty dźwig z rozkładaną platformą 

-Posiada żółtyprzycisk uruchamiający dźwięk syreny alarmowej oraz rozświetla reflektory alarmowe niebieskim światłem.

-Do wozu dołączono takżefigurkę Strażaka Sama oraz Elvisa z ruchomymi rękoma i nogami, którą można posadzić w pojeździe. 

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.

Wiek od 3 lat
Wymiary produktu dł. 28 cm
Wymiary opakowania 41 x 20 x 15 cm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie